08:44, 21 Жовтня 2021

70 % американців вважають, що «Фейсбук» і «Твіттер» приносять більше шкоди, ніж користі

70 відсотків американців вважають, що соціальні мережі, такі як «Фейсбук» і «Твіттер», приносять більше шкоди, ніж користі.

Як передає «Укрінформ», про це свідчать результати опитування, проведеного Квінніпекським університетом 15 -18 жовтня.

20 % відсотків респондентів відповіли, що соцмережі приносять більше користі, ніж шкоди, а 10 % не визначилися.

Опитування також показало, що громадська думка розділилася в питанні щодо втручання уряду в регулювання діяльності соціальних медіаплатформ.

47 % опитаних зазначили, що уряд повинен регулювати «Фейсбук» і «Твіттер», водночас 45 % висловилися проти.

«Добрячий ляпас по фейсу «Фейбуку» та його соціальних мереж… Ви не допомагаєте – ви шкодите людям, кажуть американці. Але чи повинен уряд карати порушників? Щодо цього питання немає єдиної думки», – прокоментував результати опитування аналітик Квінніпекського університету Тім Маллой.

Відповідаючи на запитання щодо дезінформації в соцмережах, 52 % сказали, що «Фейсбук» погано бореться з фейками, 27 % вважають, що він робить це не дуже добре. Водночас 12 % гадають, що ФБ справляється з цим добре, і лише 1 % назвали цю роботу відмінною.

Опитування провели через кілька днів після того, як викривачка Френсіс Хауген, що розробляла в компанії Facebook методологію боротьби з дезінформацією, дала свідчення перед комісією Сенату про те, що ФБ ставить прибуток вище від безпеки користувачів.

«Зараз вони отримують свій прибуток за рахунок нашої безпеки», – заявила вона.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: