19:25, 08 Травня 2019

5 найпопулярніших товарів у луцькому секс-шопі «Казанова»*

Білизна, вібратори, тапочки з жіночими грудьми, чоловічими статевими органами, наручники. Фалоімітатори, презервативи з лідокаїном, з перцем, ті, що світяться вночі, супер-тонкі, кольорові, зі смаками, ребристі, з пухирцями, комбіновані. Жіночі і чоловічі креми для стимуляції статевого акту. І це далеко не весь список продукції, яку зараз можна знайти на полицях секс-шопів. Люди зараз дуже обізнані, тому що «гугл в допомогу», і, відповідно, до «Казанови», що розташований у Луцьку на вулиці Огієнка, 20 приходять вже з конкретною метою.

Разом в магазином інтимних товарів «Казанова» ми склали рейтинг секс-іграшок, які найбільше користуються попитом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВЛАСНИК ЛУЦЬКОГО МАГАЗИНУ ІНТИМНИХ ТОВАРІВ: «СЕКС-ШОП – ЯК ДРУГА АПТЕКА»*

Фалоімітатори і вібратори

Прототипи збудженого чоловічого статевого члена, що виготовляються з латексу, силікону або навіть скла. Бувають дуже різні в ціні, це залежить від виробника та від матеріалу. Від 500 гривень до 5500 гривень.

Засоби для збудження

«Змазки» для різних видів сексу, мазі для збудження та анестезії, лубриканти для зволоження, парфуми з феромонами. Неодноразово в мережі писали про неефективність цих біологічних речовин, але ефект плацебо ще ніхто не відміняв.

 «Садо-мазо» атрибутика

Шкіряні батоги, наручники, спеціальні костюми, маски, тощо. Наручники з хутром купують найчастіше, до того ж не тільки шанувальники БДСМ-іграшок.

«Часто приходять дівчата купувати різні іграшки як атрибути на дівич-вечори», — розповідає Анна, продавчиня в «Казанова».

Тренажер для жінок, вагінальні кульки.

Допомагають тренувати м’язи піхви. Існує ціла наука тренування інтимних м’язів — імбілдинг. Такі вправи не тільки підсилюють чутливість піхви, вони також дуже корисні для здоров’я: запобігають застою крові, готують організм до пологів або допомагають після них відновитися. Таку продукцію рекомендують купувати лікарі-акушери або гінекологи.

Анальна пробка, анальний корок, плаг  

Сексуальна іграшка, призначена для введення в анальний отвір. Зазвичай відрізняється від фалоімітаторів меншим розміром та наявністю розширення у основи, що перешкоджає проваленню анальної пробки вглиб кишківника.

Сьогодні крамниці сексуальних іграшок надають широкий вибір анальних пробок. Вони розрізняються за формою, розмірами, кольором, їх виготовляють з силікону, латексу, дерева, скла, металу та інших матеріалів. Існують моделі, обладнані вібрувальним пристроєм або й навіть механізмом «еякуляції».

Секс-шоп можна і навіть потрібно відвідувати, якщо ви активна людина, якщо ви бажаєте вивчати і знати своє тіло. Фізичне та ментальне здоров’я залежить від якості інтимних стосунків. Є люди, які думають, що секс-іграшки або для збоченців, або для самотніх, однак це, просто, міф.

Використання цього матеріалу без дозволу редакції інтернет-видання «Волинь Online» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних мереж). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну пошту: volynonline.news@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: