19:13, 02 Вересня 2019

30 дітей у Луцьку отримали безкоштовне шкільне приладдя

30 серпня завершилася благодійна акція «Скоро до школи». У переддень нового навчального року діти з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають під соціальним супроводом управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради, отримали канцелярське приладдя та новий шкільний одяг.

Про це інформують на сайті Луцькради.

30 дітей у Луцьку забезпечили шкільним приладдям. Окрім цього, запрошеним сім’ям вручили продуктові набори та шкільний одяг від Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. України».

До дітей та їх батьків з вітальним словом звернулася заступник міського голови Ірина Чебелюк. Вона подякувала благодійникам за постійну участь у міських заходах та побажала дітям успішного нового навчального року.

Ліна Галан, начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, зазначила, що благодійну акцію «Скоро до школи» Луцька міська рада проводить напередодні нового навчального року для дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, вже дев’ятий рік поспіль. Щороку з міського бюджету виділяють значні кошти для закупівлі шкільних портфелів та канцелярського приладдя. Окрім цього, до акції долучається і соціально відповідальний бізнес. Цьогоріч акцією охопили понад 250 дітей з сімей, які потребують особливої соціальної підтримки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: