10:13, 19 Травня 2024

«2 роки неволі. Не мовчи! Полон – вбиває»: у Ковелі вкотре відбулася акція на підтримку полонених

Сьогодні ковельчани знову зібралися на акцію «Не мовчи! Полон – вбиває», на яку їх покликали родини військовополонених.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Як відомо, увечері 16 травня 2022 року, Маріупольський гарнізон отримав наказ припинити оборону “Азовсталі” задля збереження життя особового складу. Загалом оборона Маріуполя тривала 86 днів, 82 з яких у повному оточенні. Сотні військових, зокрема, бійців полку “Азов” досі перебувають у російському полоні. Серед них – троє ковельчан Владислав Бакум, Андрій Богдан, Владислав Оксеньчук.

«Два роки неволі, невідомості, розлуки з рідними. Увесь цей час ми не перестаємо чекати і сподіватись на повернення хлопців. Ковельчани виходять на акції, щоб  і нагадати про цей страшний злочин росіян.

Також сьогодні, 18 травня, в Україні вшановують пам’ять жертв геноциду кримських татар та відзначають День боротьби за права кримськотатарського народу.

Рівно 80 років тому, 18 травня 1944 року, розпочалася депортація кримських татар й тривала до початку червня. Радянська влада силою вивозила татар з Криму у товарних вагонах до Сибіру та Середньої Азії, а їхнє майно конфісковувала держава.

Лише наприкінці минулого століття кримські татари  почали повертатися на свою рідну землю, однак нині зазнають репресій в окупованому росіянами Криму.

Ми маємо справу зі страшним ворогом, його цинізм не має меж. Ми не перестаємо вірити і сподіватись, що справедливість і здоровий глузд візьмуть гору.

«Не мовчи! Полон – вбиває»», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: