18:05, 02 Червня 2024

19 юних ковельчан упродовж місяця відпочиватимуть у німецькому Барзінгхаузені

Група ковельський дітей вчора, 1 червня, поїхала у мирне, спокійне життя. Юні ковельчани на запрошення  партнерів з міста Барзінгхаузена майже місяць відпочиватимуть у Німеччині.

Про це йдеться на сайті Ковельської міськради.

Це – діти  загиблих Героїв, військовослужбовців,  діти з багатодітних родин, які відвідують спортивні секції, займаються у творчих колективах. Тож вони уже підготували невелику концертну програму, яку представлять в гостях. Сподіваються, що найбільшим сюрпризом стане німецька народна пісня у їх виконанні.

Світлана Оніщук, яка уже багато років поспіль супроводжує групи, каже, що цього разу  везе дуже багато листів вдячності від хлопців та дівчат родинам, які їх приймали раніше. Навіть від тих, хто бував там 20 років тому.

У Німеччині на дітвору чекають екскурсії, розваги, зустрічі, знайомства, різноманітні активності. Про все це подбали благодійне товариство «Допомога дітям України» та її керівник Лілія Бішофф за підтримки муніципалітету та особисто мера міста Барзінгхаузена Хеннінга Шуенгофа.

«Ми вдячні німецьким партнерам за те, що  вони завжди тепло приймають  наших дітей. Їм такий відпочинок дуже необхідний, і впевнений, що піде усім на користь», – прокоментував міський голова Ігор Чайка, який прийшов провести дітей та побажати їм щасливої дороги.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: