12:35, 10 Лютого 2023

12 добровольців-пожежників Ківерцівської громади отримали посвідчення

Ківерцівську добровільну пожежну команду зможуть залучати до гасіння пожеж та проведення аварійно-рятувальних робіт на території громади.

Про це інформують на сайті громади.

Голова Ківерцівської міської ради Олександр Ковальчук вручив посвідчення про проходження спеціальної підготовки та навчання членам добровільної пожежної команди.

«Сьогодні, завдячуючи проєкту HOVERLA / проєкт USAID в Україні 12 добровольців отримали посвідчення державного зразка.

Це небайдужі жителі громади, старости старостинських округів, заступники міського голови, мотивовані мешканці громади, які вирішили зробити свій внесок у безпеку своїх населених пунктів.

“Створення добровільної пожежної команди в нашій громаді є надзвичайно важливим кроком — насамперед у питанні покращення безпекової ситуації”, — зауважив міський голова Олександр Ковальчук.

Він додав, що з початком повномасштабного вторгнення російських агресорів цивільний захист є серед пріоритетних напрямків розвитку в нашій громаді:

“Дякуємо представникам Проєкту, що продовжують підтримувати нашу громаду у цей нелегкий для країни час”.

Готували добровольців працівники 6-тої державної пожежно-рятувальної частини міста Ківерців за програмою “Спеціальної підготовки працівників місцевої пожежної охорони та членів добровільної пожежної охорони”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: