10:40, 09 Травня 2022

11 людей, які опинилися під завалами у Шипіловому на Луганщині, перестали виходити на зв’язок

У Луганській області 11 людей, які ховались в підвальному приміщенні в Шипіловому, перестали виходити на зв’язок.

Про це голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай повідомляє у «Телеграм».

За його словами, “пожежні загони проводили рятувальну операцію, скільки цього дозволяла безпекова ситуація”.

«Однак росіяни практично не зупиняють вогонь по мирних помешканнях жителів. Неможливо до кінця розібрати завали ані в Білогорівці, ані в Шипіловому. 8 травня 24 рази вони цілили по населенню Луганщини. У Сєвєродонецьку загинула жінка. У Білогорівці – два закарпатських волонтери. Серед постраждалих в Білогорівці є діти. Як і поранену дитину з Привілля їх госпіталізовано до Дніпра», – зазначив голова ОВА.

Також він поінформував, що ворог продовжує нищити промисловість та об’єкти критичної інфраструктури. Ввечері втретє снарядами влучив у нафтопереробний завод. Протягом дня росіяни зруйнували потужності Попаснянського водоканалу, які ще функціонували.

«Тепер води не буде ні в містах і селах, підконтрольних уряду України, ні в окупованих в 2014 році», – підкреслив Гайдай.

8 травня російські війська відкрили вогонь по Шипіловому на Луганщині, унаслідок чого зруйновано двоповерховий будинок, за попередньою інформацією, під завалами опинилися 11 осіб.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: