17:35, 04 Серпня 2022

ЗСУ просунулись углиб оборони ворога на Харківському напрямку

На Харківському напрямку ЗСУ просунулись углиб оборони противника та закріпилися на звільнених територіях.

Про це заступник начальника головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов повідомив на брифінгу в «Медіацентрі Україна – Укрінформ».

«На Харківському напрямку противник активних бойових дій не веде, намагається втримати захоплені території, а також завдає ракетних ударів. Сили оборони України просунулись у глибину оборони противника та закріпилися на звільнених територіях», – сказав Громов.

На Чернігівському, Конотопському та Сумському напрямках противник продовжує здійснювати обстріли, застосовуючи різні типи артилерії. Але інтенсивність таких обстрілів зменшилася з 50 до 39. За тиждень зафіксували один ракетний обстріл.

Громов також зауважив, що з метою відволікти увагу ЗСУ, в прикордонних з Україною областях розгорнуто угруповання військ прикриття держкордону росії: «До складу цих військ входять строковики або офіцери, які відмовились воювати в Україні».

Як повідомляли із посиланням на заступника начальника головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексія Громова, імовірність наступу противника з території білорусі або вторгнення білоруських військ в Україну залишається низькою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: