22:56, 15 Грудня 2022

ЗСУ посилили захист та протиповітряну оборону Рівненської АЕС

14 грудня Рівненську АЕС відвідали командир Об’єднаних сил ЗСУ, генерал-лейтенант Сергій Наєв та керівник ОУВ «Волинь», генерал-лейтенант Володимир Кравченко.

Про це повідомляють у прес-центрі ВП РАЕС.

Під час візиту військові керівники перевірили технічні засоби і стан обороноздатності підрозділів з охорони та оборони електростанції, а також оглянули позиції та захисні споруди. У межах візиту гості детальніше дізналися про специфіку роботи стратегічного підприємства – побували в турбінному відділенні, на блочному щиті управління одного з енергоблоків РАЕС.

Під час зустрічі з генеральним директором підприємства Павлом Ковтонюком та його заступниками обговорили заходи щодо посилення захисту та безпеки Рівненської АЕС в умовах російської військової агресії та узгодили майбутній порядок дій у разі загрози вторгнення з боку білорусі. Сергій Наєв та Володимир Кравченко відзначили злагодженість дій між керівництвом Рівненської АЕС та військовими підрозділами та задовільний стан охорони та оборони електростанції.

Зважаючи на стратегічну важливість об’єкта, керівництво ЗСУ посилило захист та протиповітряну оборону, передало необхідну додаткову військову техніку, обговорило шляхи взаємодії у разі порушень сталого функціонування Об’єднаної енергетичної системи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: