21:17, 21 Липня 2021

Зруйновані дороги і затоплені будинки: на Закарпатті підрахували збитки від паводку

Збитки від паводку у Рахівському районі Закарпатської області 10 липня становлять 160 мільйонів гривень.

Про це заявив голова облдержадміністрації Анатолій Полосков на брифінгу, передає Укрінформ з посиланням на прес-службу ОДА.

«10 липня на Рахівщині розпочалися інтенсивні дощі: загалом за годину випало більше півмісячної норми опадів, що зумовило різке підвищення рівня води у річках. У результаті – паводок зруйнував інфраструктуру, дорожнє полотно та затопив житлові будинки. Відразу було проведено оперативну нараду, сформовано штаб та залучено відповідні структури для ліквідації наслідків стихійного лиха. Загальна сума збитків склала майже 160 млн грн», – повідомив Полосков.

За його словами, під час паводку зруйновано одну трансформаторну підстанцію, 600 м електричної мережі, затоплено 192 дворогосподарства, з них 93 – житлові будинки, 2 дороги обласного та 10 – комунального значення. Також пошкоджено 70 джерел децентралізованого водопостачання, 7 мостів, 50 мостових переходів, 48 мостів на лісових дорогах, 2 пішохідні мости, 4 ділянки берегоукріплень протяжністю близько 4 км та одну підпірну стінку.

Паводок у Рахівському районі 10 липня став руйнівним для чотирьох населених пунктів двох громад – Ясінянської та Богданської.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: