22:01, 22 Січня 2022

Жителям Володимир-Волинського району розповіли про умови військової служби за контрактом

У Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості  відбувся  захід   з орієнтації на службу за контрактом в Збройних Силах України, на який запросили  представників 14 окремої механізованої  бригади імені князя Романа Великого (військова частина А1008), а саме: офіцера відділення з морально-психологічного забезпечення військової частини, капітана Олену Мазурок; помічника начальника відділення персоналу, лейтенанта Олександра Процика; офіцера групи цивільно-військового співробітництва, старшого лейтенанта Микиту Холодного та офіцера служби зв’язків з громадськістю,старшого лейтенанта Катерину Литвинчук.

Про це повідомляють на веб-сайті Устилузької громади.

Учасникам заходу розповіли про історію бригади, її бойовий шлях ,здобутки та значні військові досягнення , чим усі  і гордяться.

Представники 14 ОМБР надали інформацію про умови  проходження військової служби  за контрактом та особливості професійно-психологічного відбору, вимоги щодо прийому на військову службу за контрактом та  державні гарантії військовослужбовцям. Присутніх  детально ознайомили  з пропозиціями служби за контрактом.

Надали інформацію щодо грошового забезпечення військовослужбовця, яке залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну та умов проходження військової служби. Захід проходив у формі конструктивного діалогу, зацікавлені пропозиціями отримали  презентаційні матеріали та контакти для подальшої співпраці.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: