20:20, 20 Квітня 2022

Жителям Київщини доставили гуманітарну допомогу з Володимира

Нещодавно координаційний центр гуманітарної допомоги міста Володимира відправив черговий вантаж у населені пункти Київської області, зокрема у Бучу, Бородянку, Загальці, Микуличі, Пилиповичі, Нова Бучу та у Ворзель, а саме до центру гуманітарної допомоги при храмі Преображення Господнього.

Про це повідомляють на сторінці Володимир-Волинської громади у «Фейсбук».

Завдяки підтримці небайдужих українців, волонтери зуміли знайти транспорт та придбати пальне, аби перевезти на Київщину гуманітарний вантаж, що складався здебільшого із продуктів харчування, медикаментів, засобів гігієни, в т. ч. урологічних підкладок та памперсів для людей похилого віку.

Допомога в основному доставлялася до людей адресно, оскільки не всі мали можливість прийти по неї самостійно. Волонтер Володимир Король, який є уродженцем Бородянки, а нині мешкає з родиною у Володимирі, розповів, що поступало багато звернень про те, що у віддалені села Бучанського району не завжди доїжджають волонтерські вантажі з продовольством, а також є люди, які через стан здоров’я просто не можуть прийти і отримати його особисто. Саме це і дало поштовх Володимиру кинути збір потреби на конкретні адреси.

До збору гуманітарної допомоги на цей напрям долучилося багато волонтерів, підприємств та мешканців нашої громади. Уже традиційно свіжий хлібчик поїхав від Володимир-Волинський Хлібозавод. Смачних пиріжків мешканцям постраждалих населених пунктів Київської області передали господині Володимир-Волинський центр професійної освіти. Крупи, макарони, олію, цукор та консерви надали супермаркет “Салют” разом із Громадою храму Святого Апостола Андрія Первозваного с. Острівок.

За словами головного спеціаліста відділу економічного розвитку Оксани Виваль, яка курує один із напрямків у координаційному центрі, після того, як був оголошений збір допомоги на даний напрямок, люди активно долучалися і приносили продукти харчування до РБК, за що усім величезна вдячність.

Така допомога є надважливою для українців, які змогли вижити після активних бойових дій та знущань російських нелюдів-окупантів. Слова вдячності від усієї Бучанської громади в особі заступника міської ради Сергія Шепетько передали усім тим, хто долучився до збору та доставки гуманітарної допомоги.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: