10:39, 08 Червня 2022

Жителів Луцького району закликали переходити на альтернативні джерела теплової енергії

Враховуючи економічну ситуацію в країні та війну, вкрай важливо подумати про альтернативні до газу джерела опалення.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької райради.

«На територіях, що були і є під окупацією, пошкоджені газові мережі, тож немає упевненості, що газу буде достатньо. Цілком ймовірно, що Україну чекає газова криза вже цьогорічного опалювального сезону як для населення, так і виробництва, промисловості.

Луцька районна рада закликає вже зараз, де це можливо, переходити на альтернативні джерела теплової енергії – твердопаливні котли, та запасатися дровами, торфом, вугіллям», – наголосив голова Луцької районної ради Олександр Омельчук.

За його словами, війна, яку розпочала росія, не завершиться надто швидко, тож треба думати наперед та враховувати ситуацію з газом не лише в Україні, а в Європі.

«Уже сьогодні можна спрогнозувати, що зима справді буде важка. Крім нестачі газу, швидше за все будуть відключати світло, бо, як відомо, багато електростанцій працюють на вугіллі, брак якого теж відчувається. Тому починайте заготівлю дров, торфу вже зараз, щоб потім не створювати черг та соціальної напруги, а також запасіться, наприклад, дизельними генераторами, щоб твердопаливний котел міг працювати. Подбайте про своє тепло та безпеку взимку вже зараз», – зауважив голова райради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: