10:13, 27 Березня 2022

Жителі громади поблизу Луцька об’єдналися, щоб годувати українських захисників

Війна Росії проти України як ніколи об’єднала усіх українців: кожен прагне жити в суверенній, незалежній державі і робить усе можливе для спільної перемоги над російськими окупантами. Сьогодні кожен житель Боратинської громади – волонтер, який вміє плести маскувальну сітку, допомагає збирати потрібні речі для людей із евакуйованих територій, готує смаколики для Збройних Сил України та територіальної оборони.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

З перших днів російського вторгнення жителі організували справжні «кулінарні батальйони» і щодня трудяться на кухнях, щоб смачно і по-домашньому нагодувати українських захисників. Люди самотужки купують продукти або ріжуть домашню худобу на м’ясо. Вантажі з продовольством оперативно доставляють на фронт, щоб солдати могли посмакувати свіжими стравами. Вже незабаром українські військові на передовій отримають партію м’ясної та рибної тушонки, консервів, а також хлібні сухарі, які для них дбайливо приготували мешканці Боратинської громади.

«Дякуємо усім, хто допомагає готувати найсмачнішу їжу для наших захисників! Дякуємо тим, хто працює на кухнях, збирає продукти, доставляє вантажі. Зараз, як ніколи, важлива допомога кожного із нас, адже вона наближає нашу перемогу!», – зазначають у сільраді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: