08:43, 20 Грудня 2021

Жбурляли каміння, петарди та лавки: у Брюсселі протестували проти COVID-обмежень

У неділю у Брюсселі відбулася чергова акція протестів проти пов’язаних із пандемією обмежень – демонстрація, в якій взяли участь кілька тисяч осіб. 

Як повідомляє “Укрінформ”, така інформація оприлюднена в неділю в бельгійському виданні “VRT”.

«Кілька тисяч людей вийшли на вулиці Брюсселя у неділю у другій половині дня, щоб висловити протест у зв’язку з обмежувальними заходами, що спрямовані проти поширення коронавірусу, таких як обов’язкова вакцинація для працівників медичних закладів або застосування перепусток з COVID-безпеки. Поліція Брюсселя говорить про участь близько 3,5 тисячі людей, у той час як організатори заявляють про присутність 50 тисяч демонстрантів. Між тим, дані поліції ґрунтуються на відео з камер спостереження», — йдеться у повідомленні.

Попередні подібні демонстрації відбулися 21 листопада та 5 грудня та супроводжувалися сплесками насильства.

За повідомленням цього ж видання, в неділю демонстрація відбувалася переважно мирно. Інцидент між демонстрантами і поліцією стався вже наприкінці заходу, коли в одному з міських парків група молодиків почала провокувати сили поліції, жбурляючи у поліцейських петарди, пляшки та навіть паркові лави (відео). Поліція відповіла застосуванням сльозогінного газу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: