09:12, 06 Лютого 2024

Земля на Київщині, без нерухомості, авто та готівки — статки головного податківця Волині

Головний податківець Волині задекларував землю поблизу Києва, квартиру у користуванні та зарплату. 

В.о начальника, заступник начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк у декларації за 2022 рік вказав, що зареєстрований у Луцьку. З 2020 року він безоплатно користується у Луцьку квартирою площею 67,7 м. кв., яка належить Труш Наталії Іванівні. З 2021 року у нього є 12 соток землі у селі Козинці Ірпінської громади на Київщині. Вартість землі податківець не вказує. Іншої нерухомості чи автівок Лисеюк не декларує. 

У 2022 році податківець отримав 205,87 тисячі гривень зарплати від Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків, 166,426 тисячі гривень зарплати у Головному управлінні ДПС у Волинській області, 6,019 тисячі гривень соціальних виплат від департаменту соціальної політики Луцької міськради, 84 гривень інших доходів від «ПриватБанку» та 112 гривень додаткового блага від «Універсал Банку». 

Готівки посадовець, відповідно до декларації, не зберігає, коштів на рахунках також не має

Інтернет-видання  «Волинь Оnline» існує за кошти краудфандингу, або ж громадського співфінансування – пропонуємо підтримати нас фінансово на будь-яку суму від 1 гривні, якщо Вам цікаво і надалі читати нас

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: