15:07, 20 Травня 2023

Зеленський зустрівся в Японії з Сунаком

Президент України Володимир Зеленський зустрівся у рамках візиту до Японії із Прем’єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком.

Про це повідомляють на веб-сайті Глави держави.

“У межах робочого візиту до Японії для участі в саміті країн «Групи семи» Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Прем’єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком”, – йдеться у повідомленні.

Глава держави подякував Прем’єр-міністру Великої Британії за лідерство Сполученого Королівства у міжнародній коаліції винищувачів.

Сторони обговорили подальшу реалізацію домовленостей, досягнутих у межах візиту Президента України до Великої Британії, який відбувся 14 травня.

Зеленський і Сунак обмінялися думками щодо розвитку двосторонніх відносин між Україною та Великою Британією і скоординували позиції напередодні участі Глави Української держави в саміті «Групи семи».

Президент України Володимир Зеленський особисто буде присутній на зустрічі з лідерами країн «Групи семи» в Хіросімі у неділю, 21 травня, що відбудеться в рамках саміту G7.

Це перша поїздка Зеленського до Японії, країни-господарки саміту G7, від початку війни росії проти України в лютому минулого року.

В уряді Японії повідомили, що український Президент також планує провести двосторонні переговори з Прем’єр-міністром Японії Фуміо Кішіда.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: