08:14, 27 Квітня 2023

Зеленський заявив, що вже зараз намічають співпрацю з Італією у 2024 році

Володимир Зеленський і Джорджа Мелоні обговорили співпрацю двох країн на 2024 рік у контексті майбутнього головування Італії в G7 та підготовки донорської конференції щодо відновлення України.

Про це Президент України повідомив у відеозверненні, передає «Укрінформ».

“Я дякую пані прем’єр-міністру Джорджі Мелоні за конференцію (з відбудови України – ред.), за її слова про незмінну підтримку України. Важливо, що вже зараз намічаємо нашу співпрацю у 2024 році. Зокрема, це стосується майбутнього італійського головування в G7, а також підготовки великої донорської конференції щодо відновлення”, – сказав він.

Водночас Зеленський зазначив, що окремо відбулася телефонна розмова з Мелоні, під час якої сторони обговорили оборонну співпрацю та підтримку українських воїнів.

“Цими днями проводимо й особливу роботу з партнерами щодо координації оборонних кроків та постачання. Дуже важливо для України, щоб кожен, хто разом із нами працює на захист свободи, чітко розумів, яку перспективу має наша сила, що конкретно ми можемо. Що краще ми розуміємо одне одного, то простіше працювати заради спільної перемоги”, – поінформував глава держави.

У Римі 26 квітня відбулася двостороння конференція з відбудови України для урядовців і представників промисловості й бізнесу. Президент України виступив на заході онлайн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: