18:45, 27 Червня 2022

Зеленський заявив, що в усіх правоохоронних органах проходить інспекція, перевіряють і роботу СБУ

В Україні проводять інспекцію роботи правоохоронних органів, у тому числі й Служби безпеки, за результатами якої ухвалюватимуть кадрові рішення.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський на спільній з Президентом Молдови Маєю Санду прес-конференції у Києві, відповідаючи на запитання кореспондента «Укрінформу».

“Що стосується голови Служби безпеки, по-перше, якби я хотів його звільнити, я це вже зробив би. По-друге, у нас дійсно проводиться інспекція правоохоронних органів саме через те, що коли було повномасштабне вторгнення рф на нашу землю, деякі представники тих чи інших правоохоронних органів кудись ділись замість того, щоб бути на місці і захищати свою державу і свій народ. Із різних причин”, – сказав Зеленський.

Президент зазначив, що їздить по областях і особисто заслуховує доповіді тих чи інших керівників областей.

“Тому зміна керівництва будь-якого правоохоронного органу – підкреслюю, будь-якого, тому що ми інспектуємо всі правоохоронні органи, залежить сьогодні тільки від цього”, – підкреслив глава держави.

Водночас він зазначив, що повністю підтримує реформу СБУ, і нагадав, що відповідний законопроект проголосували у першому читанні ще до повномасштабної війни росії проти України.

Зеленський підкреслив, що війна вносить свої корективи, але Україна буде продовжувати цю реформу, і навіть війна не завадить робити деякі важливі кроки вперед.

Як повідомлялося, раніше у ЗМІ з’явилася інформація, що Президент Зеленський може звільнити Івана Баканова з посади голови Служби безпеки України нібито через невдалі операції та втрати в Херсоні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: