12:35, 05 Липня 2021

Зеленський заявив, що українці у спрощеному порядку можуть відвідувати 149 країн

Український паспорт дає можливість відвідувати у спрощеному порядку 149 країн світу.

Про це сказав Президент Володимир Зеленський під час виступу на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Міжнародна політика», повідомляє кореспондент «Укрінформу».

«Престиж українського паспорта – це також можливість вільно подорожувати по світу. У квітні 2019 року громадяни України мали змогу в’їжджати у спрощеному порядку до понад 140 держав світу. Зараз ця цифра сягнула 149», – сказав Зеленський.

Він наголосив, що кожен громадянин України, який перебуває за межами нашої держави, повинен відчувати підтримку і відчувати захист.

«Наша спільна амбітна ціль, безумовно, – високий престиж українського громадянства, українського паспорта у світі. Престиж українського паспорта – це впевненість у своїй державі, коли ти опинився, не дай Боже, в складній, скрутній ситуації за кордоном, і тут державний апарат має діяти швидко, чітко, злагоджено, як єдиний організм, незалежно від того, чи ми повертаємо додому 250 тисяч громадян через світовий локдаун або евакуюємо 100 громадян із Сектору Гази, або, навіть 1 людину з полону», – сказав Зеленський.

Як повідомлялося, 11 червня 2017 року для громадян України набув чинності безвізовий режим з Європейським Союзом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: