21:28, 04 Жовтня 2019

Зеленський заявив, що білоруси ближчі до українців, ніж росіяни

Президент України Володимир Зеленський заявив, що дійшов висновку, що білоруси ближчі до українців, ніж росіяни, завдяки українському прізвищу Президента Білорусі.

Про це повідомляє “Укрінформ”.

Володимир Зеленський це сказав під час виступу на  прикінцевій частині Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь у Житомирі.

“Ми обговорювали дуже багато питань, особливо дуже гостре питання припинення війни на Донбасі і повернення наших територій. І ви знаєте, я дійсно вважаю, що білоруси для нас — дуже теплі люди і дуже теплі відносини. І я тільки що подумав, до кого все ж таки – я в жодному разі не хочу нікого ділити, але до кого ближчі білоруси — до росіян чи до українців? Знаєте, чому така ідея прийшла? Я вам відповім. Я зрозумів відповідь на це питання: будь ласка, відповідь у прізвищах поважних гостей з Білорусі”, — сказав Зеленський.

Учасники форуму зустріли ці слова глави Української держави сміхом і оплесками. Насамкінець Зеленський подякував всім присутнім і особисто Лукашенку за зустріч на Другому форуму регіонів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: