14:32, 16 Січня 2024

Зеленський у Давосі зустрівся з генсеком НАТО

Президент Володимир Зеленський на зустрічі у Давосі з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом поінформував про масовані російські атаки та наголосив на важливості посилення української системи протиповітряної оборони.

Про це повідомляють на веб-сайті Офісу Президента.

Зазначається, що на зустрічі Зеленський подякував генеральному секретарю НАТО за стійку підтримку з боку Альянсу в захисті від російського вторгнення.

«Володимир Зеленський і Єнс Столтенберг обговорили ситуацію на полі бою. Президент поінформував про масовані російські обстріли українських міст і громад, які відбулися останнім часом. Глава держави наголосив на важливості подальшого посилення української системи протиповітряної оборони. Сторони також обговорили інші оборонні потреби України», – ідеться в повідомленні.

Як повідомляє прес-служба, на зустрічі також відзначили важливість підписання двосторонньої Угоди про співробітництво у сфері безпеки між Україною та Великою Британією в межах Спільної декларації G7, ухваленої на попередньому саміті НАТО у Вільнюсі.

Окрім того, Президент України розповів про продовження роботи над аналогічними документами з іншими партнерами й наголосив на важливості невідкладного підписання таких угод, які діятимуть до вступу України в НАТО.

Повідомляється, що Зеленський і Столтенберг обговорили підготовку наступного саміту Альянсу у Вашингтоні. Глава держави наголосив, що Україна очікує ухвалення рішень, які наблизять її членство в НАТО.

16 січня зі спеціальним зверненням на ВЕФ у Давосі виступить Президент Володимир Зеленський.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: