20:09, 04 листопада 2020

Зеленський скасував посаду першого заступника глави ОП

Президент Володимир Зеленський виключив зі структури Офісу Президента посади першого заступника глави та помічників, а також змінив назви Директорату з питань регіональної політики та децентралізації й Департаменту з питань державного протоколу та церемоніалу.

Відповідний документ оприлюднили на веб-сайті Офісу Президента, пише «Укрінформ».

Документом винесено зміни до указу від 20 червня 2019 року «Питання забезпечення діяльності Президента України», яким визначається структура ОП. Зокрема, передбачається виключити зі статті 2 абзаци «Перший заступник Керівника Офісу Президента України», «помічники Президента», «Директорат з питань регіональної політики та децентралізації», «Департамент з питань Державного Протоколу та Церемоніалу».

Водночас у структурі ОП тепер з’явилися Служба державного протоколу та церемоніалу; Служба моніторингу та управління ризиками; Директорат з питань регіональної політики.

Крім того, Зеленський виключив слова “помічника Президента” зі статті 3 указу № 417, яка передбачала, що “перший помічник Президента України, помічник Президента України, радники Президента України призначаються на посади та звільняються з посад Президентом України, який безпосередньо координує їх діяльність”.

Відповідні зміни також внесли до Положення про Офіс Президента, затвердженого указом від 25 червня 2019 року.

Раніше у середу Президент звільнив Сергія Трофімова з посади першого заступника керівника Офісу Президента та призначив своїм радником.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: