23:14, 12 Червня 2024

Зеленський прибув з неанонсованим візитом до Саудівської Аравії та зустрівся зі спадкоємним принцом

Президент України Володимир Зеленський у середу, 12 червня, прибув з неанонсованим візитом до Саудівської Аравії.

Як передає “Укрінформ”, про це повідомляє МЗС Саудівської Аравії.

«Його Високоповажність спадкоємний принц Саудівської Аравії Мухаммад бін Салман приймає Його Високоповажність Президента Республіки Україна Володимира Зеленського», – заявили у відомстві.

Президент України Володимир Зеленський обговорив зі спадкоємним принцом Саудівської Аравії Мухаммадом бін Салманом аль Саудом підготовку до Глобального саміту миру.

“Змістовна та енергійна зустріч із Його Високістю Спадкоємним принцом Мухаммадом бін Салманом аль Саудом. Обговорили двосторонні відносини України та Саудівської Аравії, відзначили хорошу динаміку виконання наших попередніх домовленостей, результативну співпрацю команд. Продовжуватимемо це”, – написав він у “Телеграмі”.

Зеленський зазначив, що під час зустрічі сторони обговорили підготовку до першого, інавгураційного Глобального саміту миру, його очікувані результати та їхню можливу імплементацію, наближення справжнього миру для України.

“Обмінялися поглядами на міжнародну ситуацію та перспективи її розвитку. Україна вдячна Саудівській Аравії за підтримку. Цінуємо прагнення Його Високості допомогти у швидшому відновленні миру”, – додав Зеленський.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: