08:15, 22 Вересня 2023

Зеленський прибув із неанонсованим візитом до Канади

Президент України Володимир Зеленський сьогодні прибув із неанонсованим візитом до Канади.

Як повідомляє “Укрінформ”, про це оголосили в офісі прем’єр-міністра Канади.“

Прем’єр-міністр Джастін Трюдо сьогодні оголосив, що Президент України Володимир Зеленський перебуватиме у Канаді з 21-го по 22 вересня 2023-го року. Двоє лідерів продовжать тісно співпрацювати над зміцненням зв’язків між державами й допомогою українському народу у подальшій обороні від російського жорстокого й невиправданого вторгнення. Канада підтримуватиме Україну стільки, скільки знадобиться”, – йдеться у поширеному повідомленні.

Зазначається, що у рамках візиту Зеленський зустрінеться із членами уряду Канади, а також виступить у парламенті країни. Після цього він вирушить до Торонто де “зустрінеться із канадськими бізнес-лідерами з метою зміцнення інвестицій приватного сектору у майбутнє України”.

“Канада разом із союзниками й партнерами й надалі стоятиме пліч-о-пліч із народом України протягом усього часу, що знадобиться. У тісній співпраці ми посилюватимемо економічний тиск на режим Путіна, пока він не почне поважати територіальну цілісність й суверенітет України”, – наголосили у офісі глави канадського уряду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: