21:17, 05 Квітня 2019

Зеленський показав результат аналізу на наркотики: здавав 5-го, а результат – за 2-е

Кандидат у президенти Володимир Зеленський оприлюднив результат аналізу, згідно з яким наркотичних речовин у його організмі немає.

Про це пише “Українська правда”.

При цьому спершу він оприлюднив у “Facebook” аркуш, на якому датою здачі аналізу значиться 2 квітня, а за 15 хвилин – із датою 5 квітня.

У проміжку між цими діями кореспондент “Української правди” звернулася до речника штабу кандидата Дмитра Разумкова, він порадив звернутися у прес-службу – а там не відповіли.

УП зберегла документи, оприлюднені на “Facebook”-сторінці Зеленського в обох варіантах.

У висновку наркотики-скринінгу сказано: “У досліджуваній пробі периферичної крові наркотичні речовини не виявлено. Підтверджено повторним дослідженням”.

Крім дати, в результатах аналізів усе збігається.

Перший оприлюднений варіант було надруковано о 14:24 п’ятниці, а другий – о 16:56.

Також у пості міститься лист від “Eurolab” про те, що біологічні зразки Зеленського паралельно передали до іспанської клініки HM “Hospitales”.

У клініці “Євролаб” пояснили, що у результатах помилково вказали невірну дату забору крові – а сам кандидат прокоментував це так: “У нашій історії з аналізами стався казус”.

Нагадаємо, клініка, у якій Зеленський здавав аналізи, належить Андрію Пальчевському, що нещодавно виступав на російському телебаченні. 

У клініці “Євролаб” пояснили, що у результатах помилково вказали невірну дату забору крові – а сам кандидат прокоментував це так: “У нашій історії з аналізами стався казус”.

Речник штабу Порошенка Олег Медведєв заявив, що Зеленський не належним чином здав аналізи на алкоголь і наркотики – і мав би здати на тест і волосся, адже воно зберігає сліди наркотичних речовин близько 90 днів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: