19:22, 15 Липня 2021

Здійснювати капітальну реконструкцію очисних споруд у Липлянах хочуть європейські компанії

КП «Луцькводоканал» продовжує активну роботу з підготовки обладнання до капітальної реконструкції очисних споруд. 15 липня відбулося відкриття тендерних пропозицій по лоту «Технічний нагляд за реконструкцією очисних споруд».

Про це повідомляють у Луцькій міськраді.

Знаковим є те, що зацікавленість реконструкцією очисних в Липлянах вийшла за межі України, на участь у тендері подали заявки компанії з Європи, зокрема з Австрії, Німеччини, Англії, Польщі, Іспанії. І саме європейські підприємства займають лідируючі позиції за відповідністю до вимог тендерної документації. Організації-переможці тендеру в подальшому здійснюватимуть технічний нагляд за дотриманням технології проведення капітальної реконструкції у відповідності до європейських стандартів якості. Тендерні пропозиції дійсні протягом 120 днів, переможця визначать орієнтовно протягом двох місяців, оскільки процедура відбувається із дотриманням всіх європейських  стандартів, а за її перебігом ведеться постійний ретельний контроль міжнародних експертів.

Нагадаємо: багаторічна складна робота по залученню європейських інвестицій на реконструкцію очисних споруд та систем водовідведення завершилась успіхом – Луцьк і КП «Луцькводоканал» отримали всі схвальні висновки і дозволи, а також фінансування від Європейського інвестиційного банку та Північної екологічної корпорації НЕФКО . Залучили майже 500 млн грн на реконструкцію систем водовідведення міста та капітальну реконструкцію очисних споруд. Це – наймасштабніший інфраструктурний проект за останні три десятиліття, що відбуватиметься на території Луцької громади. Реалізація цього проекту не тільки забезпечить гарантоване водовідведення на наступні років 30-40, але і дозволить вирішити ряд важливих екологічних проблем.

Міжнародні партнери, компанії та підрядні організації схвально оцінюють масштабні роботи, які вже виконуються на очисних для підготовки реконструкції. А саме:

Повністю очищені майданчики осушування мулу і підготовлені території для його подальшого вивезення з мулових карт;

На вивезення 100 тис тонн мулу оголосили тендер;

Тривають роботи з реконструкції радіального відстійника;

Завершили роботи з реконструкції шести коридорів аеротенків;

Здійснюється підготовка двох мулових карт для очистки другого біологічного ставка;

Проводять роботи по розчищенню каналу випуску очищених стоків;

Здійснили обробку біопрепаратами для зменшення випарів на 14-ти мулових картах;

Знезаражувальні та очищувальні біопрепарати вводять в усі етапи очистки, проводиться додаткове знезараження зворотних стічних вод.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: