22:16, 17 Червня 2021

Збірна України з футболу перемогла Північну Македонію

Збірна України з футболу здобула першу перемогу на XVI чемпіонаті Європи.

У другому турі групової стадії “Євро-2020” підопічні Андрія Шевченка на «Арені Націонале» в Бухаресті (Румунія) обіграли національну команду Північної Македонії – 2:1, — передає “Укрінформ”.

Успіх «синьо-жовтим» принесли голи Андрія Ярмоленка, який відзначився на 29-й хвилині, та Романа Яремчука (34). У македонців м’яч на добиванні після пенальті забив Аліоскі (57).

На 84-й хвилині Руслан Малиновський не реалізував пенальті.

В іншому матчі квартету С в Амстердамі о 22.00 зійдуться футболісти Нідерландів та Австрії, з якою українці зіграють 21 червня.

Турнірне становище: Австрія — 3 очки (після 1 гри), Нідерланди — 3 (1), Україна — 3 (2), Північна Македонія — 0 (2).

У плей-офф “Євро-2020” вийдуть перші дві команди кожної групи, а також чотири найкращі збірні з числа тих, що посядуть треті місця в своїх квартетах.

Матчі 1/8 фіналу відбудуться 26-29 червня, чвертьфінали пройдуть 2 і 3 липня, півфінали — 6 і 7 липня. Матчу за третє місце не буде.

Фінал чемпіонату Європи прийматиме 11 липня стадіон «Вемблі» в Лондоні (Англія).