23:56, 15 Червня 2019

Збірна України виграла чемпіонат світу 2019 з футболу

Молодіжна збірна України (U20) cтала чемпіоном світу з футболу.

Про це повідомляє “Українська правда”.

У фінальному матчі, що пройшов у польському Лодзі, 15 червня, українці з рахунком 3:1 перемогли команду Південної Кореї.

Українці пропустили швидкий гол. На шостій хвилині після перегляду відеоповтору суддя призначив пенальті, і Андрій Лунін не зумів врятувати збірну України. – 0:1.

Після пропущеного голу збірна України повністю перегравали суперника. На 34-й хвилині після стандарту Владислав Супряга пробив ворота збірної Кореї – 1:1.

На 53-й хвилині після пасу з флангу Супряга забиває другий гол у ворота суперника – 2:1.

У другому таймі Україна була більш небезпечна в атаці. На 89-й хвилині Георгій Цитаішвілі пробіг половину поля і пробив у кут воріт – 3:1. Андрій Лунін витягнув удар нападника збірної Кореї з під поперечки воріт.

Президент України Володимир Зеленський привітав збірну України з перемогою у “Twitter”.