14:19, 16 Травня 2023

Зазирніть у майбутнє: Hansgrohe представив унікальну концепцію ванної кімнати*

Уявіть санвузол, який споживає на 90 % менше води та електроенергії. Відповідно, залишає на 90 % менше вуглецевого сліду. Це стало можливим, завдяки спільним дослідженням розробників Hansgrohe та Phoenix. Десятки спеціалістів з різних галузей протягом 2 років працювали над проектом «Green Vision Beyond Water: Переосмислення культури ванної кімнати». Зараз ви побачите результат їхньої роботи — ванну кімнату майбутнього.

Менеджер магазину сантехніки https://www.santechshara.ua/santehnika/ розповість про кожен елемент концепту. Унікальність цього проекту в тому, що розробникам вдалось розділити гігієну та психологічний відпочинок, який для багатьох асоціюється з прийняттям ванни. Щоб відпочити та розслабитись, більше не потрібно витрачати сотні літрів води. Далі ви дізнаєтесь, як це стало можливим.

BASE: платформа для особистої гігієни

Концептуальна платформа BASE складається із душу, платформи для вмивання та унітазу. Душ у формі кулі подає pH-нейтральну воду. Користувачу потрібно значно менше мила та шампуню, щоб бути чистим. Для приймання душу доступно лише 10 літрів води, а світло кулі тьмяніє, показуючи залишок. Куля виконує роль душової лійки, а на стійках є дві форсунки, якими зручно змивати піну зі спини чи інших частин тіла. Вода з душу збирається та використовується для змивання унітаза.

Умивальна станція — це раковина та дуга над нею, що замінює звичайний кран. Дуга має три типи розпилення, два з яких без підігріву. Туманне розпилення дозволяє вмитись чи помити руки, заощадивши 90 % води. Також є монорозпилювач, який подає холодну та теплу воду. Станція оснащена сенсорними датчиками, які миттєво зупиняють потік, як тільки користувач забрав руки.

Третій елемент платформи — унітаз із поворотною кришкою та функцією біде. Унікальна конструкція чаші відокремлює сечу від фекалій, щоб максимально знизити необхідну кількість рідини для змивання. Цей унітаз має функцію біде, тому користувачу не потрібен туалетний папір. Наявність біде робить значний внесок у скорочення викидів CO2e, що відбувається при виготовленні паперу.

СФЕРА — місце для відпочинку та релаксації

Замість класичної ванни, яка споживала найбільше води, пропонується концепт Сфера. Це м’яке крісло з куполом, призначене для розслаблення. Розробники називають це місцем психологічної гігієни. Користувач досягає максимального розслаблення, завдяки теплій парі з ефірними оліями, різним світловим сценаріям та звуковим ефектам. Це мультисенсорний досвід, який перевершує враження від звичайного перебування у теплій воді.

Проект «Green Vision Hansgrohe Beyond Water: Rethinking Bathroom Culture». представили на торговій виставці ISH 2023, що відбулася у Франкфурті. Його головна мета — спонукати виробників сантехніки шукати нові шляхи вирішення питань гігієни, враховуючи дефіцит прісної води, кліматичну кризу та дефіцит ресурсів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: