15:41, 23 Березня 2018

Завтра у Луцьку – боксерський турнір пам’яті Віктора Мандзика

На арені розваг “GeneratorCity” у суботу, 24 березня, відбудеться міжнародна боксерська матчева зустрічі пам’яті майстра спорту України з боксу, учасника АТО, співробітника Служби безпеки України, капітана Віктора Мандзика. Змагання пройдуть за сприяння благодійного фонду Степана Івахіва «Патріоти Волині».

Про це повідомляють організатори.

У суботу, 24 березня на арену розваг “GeneratorCity” з’їдуться боксери з України та Польщі, аби позмагатися у турнірі пам’яті Віктора Мандзика. Початок змагань – о 18:00. Вхід для усіх охочих – вільний.

Міжнародна боксерська матчева зустріч збірних команд КЗ ДЮСШ № 2 (Україна) та БК «Печера Лева» м. Зембіце Республіки Польща відбудеться не вперше. Збірну команду КЗ «ДЮСШ № 2 Луцької міської ради» готують до змагань тренери-викладачі, які свого часу тренували самого Віктора Мандзика: Артур Каменєв та Петро Боярчук.

Як зазначають ці тренери, кортке життя їхнього вихованця, його вчинки та відвага, служать прикладом для батьох юнаків, які приходять на секцію боксу, до того ж проведення таких змагань пополяризує бокс у місті, наслідком чого є бажання багатьох підлітків займатись боксом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: