23:14, 09 Квітня 2026
Завтра на Волині діятимуть графіки відключення світла
Через складну ситуацію в енергосистемі – завтра, 10 квітня на території Волинської області будуть застосовуватись заходи обмеження споживання.
Про це повідомляє ПрАТ “Волиньобленерго” у “Фейсбук”.
Графіки погодинного відключення діють у такому обсязі:
– підчерга 1.1: 10:00-11:00, 20:30-24:00;
– підчерга 1.2: 10:00-13:30;
– підчерга 2.1: 10:00-13:30;
– підчерга 2.2: 10:00-11:00, 18:00-20:30;
– підчерга 3.1: 06:00-10:00;
– підчерга 3.2: 06:00-10:00;
– підчерга 4.1: 06:30-10:00;
– підчерга 4.2: 06:30-10:00;
– підчерга 5.1: 03:00-06:30, 17:00-20:00;
– підчерга 5.2: 03:00-06:30, 17:00-20:00;
– підчерга 6.1: 00:00-03:00, 13:30-17:00;
– підчерга 6.2: 00:00-03:00, 13:30-17:00.
Причина запровадження обмежень – наслідки російських ракетно-дронових атак на енергосистему.









Залишити відповідь