09:13, 19 Січня 2023

Завдяки сумлінню підприємців-спрощенців громади Волині торік отримали 837 мільйонів гривень єдиного податку

За підсумками 2022 року місцеві бюджети  Волині отримали у розпорядження 837,1 мільйона гривень єдиного податку. Надходження єдиного податку в області торік на 12,4 % перевищують показники 2021 року.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Позитивна динаміка за підсумками року має місце серед усіх груп платників єдиного податку.

Зокрема, із загальної суми надходжень єдиного податку вклад фізичних осіб-підприємців до бюджетів громад –  645,4 мільйона гривень. Юридичні особи-спрощенці сплатили 128,1 мільйона гривень єдиного податку. Сільськогосподарські товаровиробники Волині спрямували до місцевих бюджетів 63,6 мільйона гривень єдиного податку.

«Щоб фінансувати видатки для вирішення актуальних соціально-економічних питань кожна громада потребує відповідальності та сумління платників податків.  Як переконує аналітика, малий бізнес у період воєнного стану залишається надійним партнером місцевого самоврядування. Сподіваюся, що новий фінансовий рік сприятиме залученню податкових надходжень до місцевих бюджетів, оскільки торік бізнес продемонстрував у своїй переважній більшості зразкову податкову дисципліну. Відтак наповнення місцевих бюджетів було стабільним і прогнозованим»,  –зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Довідково: загалом вклад платників податків  Волині до бюджетів громад за підсумками  2022 року склав майже 8,5 мільярда гривень.

Нагадаємо, що податкова служба пропонує  платникам податків дистанційне спілкування , як  найбільш прийнятне і безпечне в умовах воєнного стану та карантинних обмежень. Зокрема, взаємовідносини ДПС із платниками передбачають дистанційну взаємодію через Електронний кабінет і ґрунтуються на якісній консультаційній допомозі в Центрах обслуговування платників.

Щодо фізичних осіб, які раніше здійснювали підприємницьку діяльність без сплати податків, то саме зараз можна скористатися правом на податкову амністію, – звертають увагу в Головному управлінні ДПС у Волинській області.

До 1 березня 2023 року кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, має право подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію.

Щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках податкової амністії, то детальну інформацію можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області та за номером телефону «гарячої» лінії (0332) 777-106, яка працює щосереди з 10:00 до 12:00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: