10:11, 24 Червня 2020

Завдяки продажу підакцизних товарів бюджети громад Волині отримали понад 50 мільйонів

Реалізація алкогольних напоїв та тютюнових виробів через роздрібну мережу протягом січня-травня цього року поповнила місцеві бюджети Волині на 50,2 мільйона гривень акцизного податку.

Про це інформує сектор комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.

Така вагома суму надходжень – це кошти, які сплатили представники підприємництва, які здійснюють легальну діяльність з реалізацій у роздріб підакцизних товарів.

«Майже 8 відсотків росту надходжень роздрібного акцизу до фактичних надходжень минулого року переконують у належній податковій дисципліні більшості господарюючих суб’єктів. Варто відзначити, що чимало керівників органів місцевого самоврядування теж активно відстежують ситуацію з реалізацією підакцизної групи товарів, розуміючи важливість фінансового забезпечення місцевого бюджету. Тим часом, фахівці податкової служби в межах компетенції активно протидіють спробам певного кола підприємців реалізувати підакцизну продукцію сумнівної якості», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських податківців запевнила, що у виявленні фактів нелегальної торгівлі алкоголем і тютюном фахівцям податкової служби можуть допомогти громадяни.

«Насамперед, кожному споживачеві варто купувати товар з марками акцизного податку встановленого зразка, а також перевіряти  чи відображено у фіскальному чеку суму роздрібного акцизу. Якщо продавець ігнорує вимоги щодо маркування продукції та не видає фіскальний чек з належними даними, варто негайно інформувати органи ДПС. Окрім того, що такий товар може становити загрозу життю і здоров’ю, втрат зазнає бюджет»,  – підсумувала Світлана Савчук.

Про факти реалізації, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, просимо негайно інформувати за номерами телефонів у м. Луцьк  (0332) 777102 (чергова частина ГУ ДФС у Волинській області) або (0332) 724414 (управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою:  м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: