11:50, 11 Березня 2021

Завдяки підприємцям-спрощенцям місцеві бюджети Волині отримали понад 152 мільйони гривень єдиного податку

Протягом січня-лютого 2021 року місцеві громади Волині отримали в розпорядження 152,3 мільйона гривень єдиного податку. Сума сплаченого волинськими спрощенцями єдиного податку на 5,7 % перевищує аналогічні показники минулого року.

Про це повідомили у прес-службі Головного управління ДПС у Волинській області.

«Всупереч прогнозам про несприятливі умови для здійснення підприємницької діяльності через пандемію COVID-19, початок нового фінансового року демонструє позитивну динаміку у надходженнях єдиного податку. Це означає, що бізнес  працює ефективно та намагається виконувати свої податкові зобов’язання своєчасно. Варто відзначити, що найбільшу суму надходжень єдиного податку громади отримали від підприємців-фізичних осіб – 123,2 мільйона гривень», — зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.  

Тож у податковій службі Волині рекомендують лідерам територіальних громад забезпечити режим максимального сприяння представникам малого підприємництва, оскільки єдиний податок належить до бюджетоутворюючих платежів.

«Бюджетна стабільність громад безпосередньо залежить від успішних бізнес-ініціатив, які втілюються з дотриманням податкового законодавства. Розуміючи, що бізнес здійснює діяльність в надзвичайно складних умовах,  податкова служба нині пропонує платникам дистанційний формат взаємодії. Наше спілкування з платниками податків активно відбувається в режимі онлайн за посередництвом Електронного кабінету, що економить час підприємців та не вимагає додаткових витрат», — наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: