16:11, 21 Лютого 2019

«Завдячуючи мені ніхто не сів», – голова ОДА про затягування проекту Світового банку на Волині

На консультантів проекту Світового банку на Волині, які отримували по 3-4 тисячі доларів на місяць, витратили половину бюджету цього проекту, а деякі приміщення, обрані для реконструкції під амбулаторії, простіше знести: стан впровадження проекту гостро розкритикував голова Волинської ОДА Олександр Савченко.

Про це стало відомо під час засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації 21 лютого.

Говорячи про проект Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області», начальник управління охорони здоров’я ОДА Ігор Ващенюк повідомив, що торік проект отримав серйозний поштовх і потужно запрацював.

«Завдячуючи мені ніхто не сів і, сподіваюся, не сяде, якщо чесно. 10 мільйонів відізвали, 2016 року палець о палець не вдарили, а консультанти вибрали половину бюджету», – зазначив голова ОДА.

З його слів, консультанти проекту, нічого не роблячи, а просто ходячи і консультуючи, отримували зарплату по 3-4 тисячі доларів на місяць. Також він розкритикував приміщення, які обирали для облаштування амбулаторій учасники засідання. Деякі з цих будівель, за його словами, легше зруйнувати і побудувати нові, ніж реконструювати.

Окрім того, він нагадав, що минулого року за державною програмою не спромоглися побудувати жодної амбулаторії, хоч є проекти на 15 амбулаторій. Питання реконструкції не вирішать, поки не дійдуть згоди з обласною радою і голосуванням депутатів «відпустять» 180 мільйонів гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: