11:50, 06 Червня 2018

Затвердили вартість оренди торгової площі на ринках Луцька

Сьогодні, 6 червня, під час засідання виконавчого комітету розглянули питання “Про вартість послуги з надання в оренду торгової площі на ринку”.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Директор комунального підприємства “Луцькі ринки” Ігор Корольчук зауважив, що прийняття цього рішення необхідно для налагодження роботи підприємства. За його словами, при розробленні тарифу врахували наявні показники Волинської облспоживспілки. Підприємство працюватиме з підприємцями і укладатиме нові договори. Дія цього рішення буде поширюватися на території, які передані КП “Луцькі ринки” на Центральному та Завокзальному ринках.

Ігор Корольчук зауважив, що планова вартість на послугу з надання в оренду торгової площі становитиме 90,25 грн за метр квадратний на місяць. Проте, за його словами, у зв’язку зі зібльшенням штатних одиниць з 7 до 10 осіб пропонується підвищити цю суму до 105 гривень. За його словами, цей крок тимчасовий і коли підприємство впорядкує ситуацію на ринку і укладе договори з усіма підприємцями цей тариф переглянуть і можливо він буде меншим.

Зрештою, члени виконкому підтримали попередньо запропонований тариф у 90,25 грн за метр квадратний на місяць. Він діятиме до 1 жовтня 2018 року. Потому його переглянуть.

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зауважив, що КП “Луцькі ринки” створили, аби впорядкувати торгівлю на ринках, створити комфортні умови для підприємців та покупців. За його словами, роботи там дуже багато. Першочергово треба укласти договори з усіма підприємцями, бо нині виходить, що лише 25 % території земельної ділянки зайнято торговими площами, а усі розуміють, що це не так.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: