10:10, 14 Березня 2023

Заступники голови Волинської ОВА зустрілися з представником Франції

Сьогодні, 13 березня, заступники голови ОДА Олександр Троханенко та Мирослава Якимчук зустрілися з міністром-посланником, заступником голови місії Посольства Франції в Україні Бенжаменом Рорігом. Учасники заходу обговорили поточну ситуацію в області щодо прийому внутрішніх переселенців та потреб регіону.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Як розповіла директор департаменту соціального захисту населення ОДА Оксана Гобод, за період війни на Волині знайшли прихисток 76,6 тисяч людей. Кількість офіційно зареєстрованих внутрішньо переміщених досягає 55,5 тисяч осіб.

«Наразі 850 переселенців проживає у закладах освіти області. До інтернатних закладів та стаціонарних відділень територіальних центрів, центрів надання соціальних послуг евакуювали 228 осіб похилого віку та осіб з інвалідністю, – зазначила Оксана Гобод. – А саме: до психоневрологічних інтернатів та геріатричного пансіонату – 190 людей, до стаціонарних відділень територіальних центрів та центрів надання соціальних послуг – 38 переселенців».

Дипломат зазначив, що він їздить з робочими поїздками до різних областей України, аби побачити ситуацію в регіонах та дізнатися про потреби громад.

Водночас, Мирослава Якимчук подякувала Бенжамену Рорігу за допомогу, яку надає Франція Україні, і Волині зокрема.

«Щиро вдячна за те, що ви підтримуєте нашу державу та допомагаєте українцям, які виїхали до Франції у пошуках прихистку», – додала заступниця голови ОДА.

Учасники заходу домовилися про подальшу співпрацю, адже, як зазначив Бенжамен Роріг, французи підтримуватимуть українців до перемоги.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: