09:41, 18 листопада 2020

Заступникам директора держпідприємства на Волині повідомили про підозру в одержанні неправомірної вигоди

За процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури 16 листопада двох заступників директора  ДП «Служби місцевих автомобільних доріг у Волинській області»  викрили під час одержання ними від суб’єкта господарювання неправомірної вигоди в сумі 25 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної прокуратури.

Слідство встановило, що посадовці налагодили схему одержання від підприємців «відкатів» у розмірі 20 % від вартості виконаних за договорами підряду робіт зі встановлення систем відеоспостереження на об’єктах будівництва та автодорогах на території  Волинської області.

Договори укладалися лиш із тими суб’єктами господарювання, які погоджувалися на такі умови “співпраці”.

Задокументовано два епізоди одержання посадовцями неправомірної вигоди, загальна сума якої становить 48 тисяч гривень.

У ході проведення санкціонованих судом обшуків у фігурантів провадження та інших осіб, чия причетність до вчинення цього злочину встановлюється, вилучили грошові кошти в сумі 130 тисяч гривень, 2800 доларів США та 1600 євро, печатки семи різних підприємств, чорнові записи, травматичний пістолет, ніж, набої до гладкоствольної рушниці, комп’ютерну техніку, системи відеоспостереження й мобільні телефони.

Обом затриманим у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України посадовцям повідомили про підозру у вимаганні й одержанні неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб (ч.3 ст. 368 КК України).

Прокурори наполягатимуть на обранні їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відстороненні від займаних посад.

Викриття посадовців – спільна робота прокурорів, Управління стратегічних розслідувань у Волинській області та Головного управління Національної поліції в області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: