11:25, 24 Червня 2020

Заступник Луцького міського голови судиться з поліцією

Заступник Луцького міського голови через суд вимагає скасувати постанову про накладення адміністративного стягнення. 

Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

16 березня 2020 року Костянтин Петрочук звернувся до суду з позовом до УПП в Івано-Франківській області ДПП про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення.

Однак, в ухвалі Луцького міськрайонного суду за 19 березня йдеться, що вищевказаний адміністративний позов підлягає залишенню без руху, оскільки поданий із порушенням вимог ст. 160 КАС України. Пунктом 2 ч. 5 ст. 160 ЦПК України передбачено, що у позовній заяві зазначаються повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім’я та по батькові — для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб); поштовий індекс; ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України); реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серія паспорта для фізичних осіб — громадян України (якщо такі відомості відомі позивачу), відомі номери засобів зв’язку, офіційна електронна адреса або адреса електронної пошти.

Як йдеться у документі, у своїй позовній заяві Петрочук зазначає, що йому невідомі код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій, номери засобів зв’язку, офіційна електронна адреса або адреса електронної пошти УПП в Івано-Франківській області ДПП.

27 квітня Луцький міськрайонний суд ухвалив відкрити провадження у адміністративній справі за позовом Петрочука до Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області Департаменту патрульної поліції про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення.

Сьогодні, 24 червня, справу знову розглядали у Луцькому міськрайонному суді. Ухвала наразі у реєстрі недоступна.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: