12:11, 21 Травня 2023

Заступник голови Волиньради долучився до українсько-американського форуму

В Україні відбувся перший українсько-американському форумі «Ukrainian American House». Волинь представляв заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Форум об’єднав експертів, зацікавлені сторони, політиків з України та Сполучених Штатів для обговорення викликів і можливостей, пов’язаних із війною та післявоєнним середовищем в Україні.

«Сьогоднішня зустріч – це платформа для партнерства, мета якої прискорити інтеграційні процеси між діловими колами США та регіонів України, налагодити співпрацю, спрямовану на відбудову України, – зазначив Григорій Пустовіт. – З перших днів війни Волинська обласна рада як орган місцевого самоврядування взяла на себе зобов’язання забезпечення життєдіяльності громад та наших захисників. Україні потрібна підтримка західного світу, Європейського союзу, США для відновлення нашої держави після перемоги. Наша країна і Волинь зокрема готові приймати інвесторів та забезпечувати все необхідне для того, щоб працював бізнес, бо це можливість забезпечити стабільне майбутнє та розвиток для кожного з нас».

Ключові теми форуму були зосереджені на двох основних напрямках: економіка військового часу та українсько-американське партнерство. Шляхом обміну ідеями та побудови стосунків форум забезпечить учасникам платформу для розробки інноваційних рішень для складних викликів, які постають перед Україною та світом. Сприяючи міжгалузевій співпраці, форум має на меті створити краще майбутнє як для України, так і для світу. В числі спікерів форму: міністри оборони, розвитку громад і територій, промисловості України, Президент Американської торгової  палати в Україні, науковці та інші.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: