10:10, 01 Квітня 2021

Заступник голови ОДА проінспектував будівництво школи у селі на Волині

За дорученням голови облдержадміністрації 30 березня заступник голови ОДА Ігор Чуліпа проінспектував будівництво освітнього закладу в селі Піща, яке відбувається за державні кошти в рамках програми «Велике будівництво».

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Просторі класи, якісне навчальне обладнання, велика спортивна зала для занять спортом та художньою гімнастикою, нова їдальня обладнана сучасною технікою – усе це невдовзі стане доступним для школярів та педагогів школи у селі Піща Ковельського району.

Кошторисна вартість об’єкту становить понад 55 мільйонів гривень. Площа новозбудованої школи 2235,9 метра квадратного.

Оцінюючи будівельну готовність об’єкту, можна з впевненістю сказати, що активні роботи тривали й у період карантинних обмежень.

У навчальному закладі, згідно з вимогами Мінрегіону та Міносвіти, будуть дотримані усі умови інклюзії та створенні умови нового освітнього простору.

У 2019 та 2020 роках збудували двоповерхове приміщення та котельню. Наразі там тривають внутрішні роботи, встановленні вікна та двері, триває монтаж сучасної системи опалення. В котельні уже встановленні потужні опалювальні котли.

Окрім цього, з настанням відповідних погодних умов, будівельники планують приступити до зовнішніх робіт та розпочати облаштування території біля школи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: