12:07, 12 Лютого 2019

Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України купив собі волинське ЗМІ

Стало відомо, що заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України, депутат Волиньради Володимир Бондар купив собі волинське ЗМІ, готуючись йти на парламентські вибори.

Про це йдеться у відеоблозі Святослава Зелінського у «Фейсбук».

«У Луцьку стартували вибори до Верховної Ради України. Цього тижня різні заходи привели принаймні чотири претенденти на звання народного обранця України. Тетяна Єремєєва провела свій захід у Молодіжній раді Луцька на тему «Як стати успішним». Володимир Бондар завершив придбання інформаційного ресурсу «Перший канал соціальних новин» і відтепер в пресі з’явилося відразу декілька матеріалів про те, що дякуючи йому ліс у нас зеленіший, трава яскравіша і взагалі бюджет області наповнюється так, як треба. Андрій Покровський разом зі своїм інформаційним блоком активізувався і всі його люди потихеньку переходять працювати на «12 канал», який за задумом власників цього каналу, має стати справжнім рупором президентських змін і ініціатив. І тим більше, що там змінилося керівництво – Володимир Пащенко пішов на підвищення, а каналом керує пряма креатура «Континіуму» Катерина Дулапчій. І, звичайно, активізувався Ігор Гузь, який оприлюднив дані соціологічного дослідження, у якому по його Володимир-Волинському округу за нього і малий, і старий, і живий, і ненароджений», – зазначає Зелінський.

До слова, власником інформаційного ресурсу «Перший канал соціальних новин» раніше був відомий забудовник Андрій Разумовський, який і створював це ЗМІ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: