22:16, 11 Січня 2023

Заслужений майстер з Волині отримав «зіркову» нагороду

Заслуженого майстра народної творчості, тричі рекордсмена Гіннеса Анатолія Бойка, який відомий завдяки своїм унікальним виробам із яєчної шкаралупи як «волинський Фаберже», вшанували черговою нагородою. Митець отримав Всесвітній Орден Зірки «Кредо», з чим його привітав Володимир-Волинський міський голова Ігор Пальонка.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

«Анатолій Бойко – непересічна особистість, якою пишається наша громада. Його талант визнали на всесвітньому році, а яєчні шедеври поповнюють колекції шанувальників у різних куточках світу. Щиро вітаю вас, пане Анатолію, з черговою заслуженою нагородою і бажаю подальших звершень на мистецькому фронті», – зазначив міський голова.

Довідково.  Всесвітній Орден Зірки “Кредо” (девіз “До зірок”) вручається за досягнення людства, «кращим з кращих» в різних сферах людського життя. Орденом нагороджують з формулюванням «За внесок в розвиток суспільства» найвидатніших людей України та світу в номінаціях: космічної діяльності, державної діяльності, громадської діяльності, науки, медицини, освіти, культури, мистецтва, спорту, журналістики, меценатства, благодійності, бізнесу, юриспруденції. Протягом 13 років цим орденом нагороджували відомих вчених, космонавтів, політиків, артистів, музикантів, медиків, художників, дипломатів, громадських діячів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: