18:47, 11 Лютого 2019

Запрошують на екскурсію «Романтичний Луцьк часів Зʼїзду європейських монархів і після нього»

14 лютого ‒ у День усіх закоханих КП «Центр туристичної інформації та послуг» привідкриє завісу романтичних історій часів Зʼїзду європейських монархів і після нього. 

Про це повідомляє Луцька міська рада.

Захід відбувається в рамках просвітницького проекту «1429: З’їзд європейських монархів».

Луцький з’їзд монархів почав коронаційну бурю, ознаменувавши собою важливість нашого міста у політичній стратегії великого князя литовського Вітовта.

Була у тієї події також інша сторона ‒ чуттєва й романтична, маловідома і загадкова, оповита таємницями і легендами.

Як укладали шлюби у ту епоху, чи існувало справжнє відчайдушне кохання і на що воно штовхало мешканців Луцька, якою була кара за перелюби-подружні зради, як зверталися до коханих і милих серцю людей розповість директорка Центру, дослідниця історії Луцька Оксана Штанько.

Солодким закінченням екскурсії стануть відвідини атмосферної кавʼярні «Старе місто» і куштування фірмового луцького десерту «Моє серденько».

Початок екскурсії — о 15:00 від Центру туристичної інформації та послуг (вул. Сенаторки Левчанівської, 2).

Довідка: У 2019 році в рамках відзначення 590-річниці З’їзду європейських монархів започаткували просвітницький проект публічних лекцій, екскурсій, виставок, квестів «1429: З’їзд європейських монархів у Луцьку».

Упродовж року в лучан і гостей міста буде унікальна можливість дізнатись, для чого був організований З’їзд, чому він відбувся саме у Луцьку, про видатних особистостей того періоду, тогочасне суспільство, політику, релігію, культуру, музику, живопис, моду та кухню, тощо.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: