20:17, 06 листопада 2020

Занедбане приміщення на Волині перетворили на спортзал

Закинуте приміщення, яке пустувало понад 10 років, іваничівські правоохоронці перетворили у новенький спортзал, де віднині підтримують свою форму не тільки поліцейські, а й молодь та діти Іванич.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

Днями в Іваничівському відділенні поліції завершили відновлення власного спортивного залу. У приміщенні, яке не функціонувало понад десятиріччя, нині зробили євроремонт. Тут замінили вікна, двері, підлогу,  оновили стелю та стіни, зробили опалення, а також встановили хороше освітлення.

Завдяки громадській організації спортклубу поліції «Волинь» та фізкультурно-спортивному  товариству «Динамо» для спортзалу закупили новеньке спортивне обладнання – тренажери, боксерську грушу та тенісний стіл.

Як зазначив начальник Іваничівського відділення поліції Вячеслав Мартинюк, реалізувати ідею вдалося завдяки сприянню начальника ГУНП Юрія Крошко та підтримки співробітників управління кадрового забезпечення: «Весь колектив поліції Іванич щиро дякує тим, хто долучився до реалізації цього задуму. Завдяки спільним зусиллям та діям ми змогли дати приміщенню нове життя. Надалі плануємо допомагати реалізовуватися в спорті дітям та молоді Іванич, а спортзал стане гарним майданчиком для цього».

За словами Вячеслава Мартинюка, неформальне спілкування, спільні заняття спортом та різноманітні спортивні турніри сприятимуть позитивному вихованню правової культури у підлітків та молоді: «Під час спільних занять спортом з юнацтвом нашого селища ми зможемо надавати всім охочим достовірну інформацію про діяльність поліції, а також заохочувати їх приєднатися до дружньої команди волинських поліцейських».

Оновлений спортзал уже оцінили перші відвідувачі: тут є все для того, щоб вони могли тримати себе в гарній фізичній формі. Надалі в планах правоохоронців відремонтувати фасад приміщення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: