08:15, 14 Жовтня 2022

Залужний та генерал Міллі обговорили результати «Рамштайну»

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний обговорив з головою Об’єднаного комітету начальників штабів Сполучених Штатів Америки генералом Марком Міллі результати вчорашньої зустрічі контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн».

Як передає «Укрінформ», про це Залужний написав у «Телеграм».

“Провів телефонну розмову з головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. Предметно обговорили результати вчорашньої зустрічі контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн”. Я щиро вдячний країнам-партнерам за послідовну підтримку нашої держави і військову допомогу, завдяки якій ми успішно протистоїмо російській агресії, а генералові Міллі – за лідерство у цій надважливій справі”, – написав головнокомандувач.

За словами Залужного, ситуація на фронті складна, але контрольована. Противник має перевагу в артилерії, тому питання підвищення вогневих спроможностей Збройних сил України залишається актуальним.

“Так само важливим є питання створення системи інтегрованої протиповітряної та протиракетної оборони”, – додав головнокомандувач.

Залужний поінформував також, що Міллі переказав вітання всім українським військовим до Дня захисників і захисниць України, який відзначається 14 жовтня.

12 жовтня в Брюсселі відбулося шосте засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн”. Участь у зустрічі взяли представники 50-ти країн, які погодилися забезпечувати підтримку оборонних можливостей України на тлі російської агресії. Одним із основних питань, які розглядалися на засіданні в Брюсселі, було забезпечення України більшою кількістю сучасних систем протиповітряної оборони.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: