14:03, 23 Жовтня 2023

Заклади освіти Володимирської громади проінспектувала очільниця обласного управління освіти і науки

20 жовтня у межах робочого візиту начальника управління освіти та науки Волинської ОДА Наталії Матвіюк до Володимира, відбувся огляд кількох закладів освіти міста.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

Супроводжували обласну очільницю освіти перший заступник Володимирського міського голови Ярослав Матвійчук, начальник управління з гуманітарних питань Оксана Бігун та начальник відділу молодіжної політики та спорту Вячеслав Петрук.

Під час робочої зустрічі її учасники обговорили важливі питання, що стосуються сфери освіти, зокрема виділення додаткової субвенції на заробітну плату вчителям 7-ї гімназії, а також будівництва укриття для ліцею ім. О. Цинкаловського, на яке, ймовірно, виділять кошти й з державного бюджету.

Наталія Матвіюк оглянула ліцеї № 5 та № 3, де оглянула укриття, а також інклюзивно-ресурсний центр, який першим на Волині відкрили саме у Володимирі та найбільший в області дитсадок – ЗДО № 7 й ЗДО № 8. Очільниця обласного управління була приємно вражена побаченим, зауваживши, що у Володимирі провели значну роботу з термомодернізації, адже цьогоріч усі дошкільні заклади освіти громади мають утеплені фасади. Нині на черзі загальноосвітні заклади, на термомодернізацію яких громада сподівається залучити кошти європейських донорів.

Завітала керівниця управління освіти та науки  і до обласних закладів, зокрема Центру професійної освіти, де ознайомилася із ситуацією із проживанням ВПО. Обговорили також питання, пов’язані із функціонуванням фахового коледжу, педагогічного фахового коледжу та школи для дітей із вадами слуху. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: