20:00, 12 Липня 2018

Заклади освіти Луцька готуються до нового навчального року. ФОТО

Сьогодні, 12 липня, відбувся плановий огляд ремонтних робіт, що тривають у навчальних закладах нашого міста. У ньому взяли участь секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт та радник міського голови Ігор Поліщук. Посадовці відвідали дошкільний навчальний заклад № 12, загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 3 та дошкільний навчальний заклад № 7.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Роботи із повної заміни даху та накриття проводять у садочку № 12. Заклад має багату історію, а його вік налічує близько 60 років, проте досі суттєвого ремонту даху ще не зазнав. Із бюджету міста на ці потреби виділили більше 1 млн грн.

Школа № 3 була побудована на проблемній ділянці – заплаві річки Стир. Відповідно, уся вода, при підйомі її рівня у річці, через фундамент та під ним потрапляє у підвальні приміщення. Постійні підтоплення призводять до утворення тріщин фундаменту, стін.

На укріплення закладу виділили 753 тис. грн.

Новий харчоблок отримає ДНЗ № 7. З часу будівництва садочка капітального ремонту та заміни обладнання тут ще не було. Попередньо вже підсилили цоколь закладу, замінили більшість вікон на енергоефективні. Ремонт включає заміну електропроводки, труб, плитки на стінах, підлозі, заміну світильників, вирівнювання стелі, нове обладнання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: