12:35, 14 Вересня 2021

Закарпаття переходить у «жовту» зону: частину шкіл закривають на карантин

З наступного тижня Закарпатська область переходить у «жовту» карантинну зону, у зв’язку з цим змінять роботу освітні заклади.

Голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков опублікував у «Фейсбук» списки шкіл області, які не працюватимуть із наступного тижня, передає «Укрінформ».

“Ситуація з захворюваністю на COVID-19 суттєво погіршується. З наступного тижня Закарпаття буде віднесено до жовтого рівня небезпеки. Це означатиме, що зможуть працювати лише ті заклади освіти, де вакциновано 80 або більше відсотків персоналу однією або двома дозами вакцини. Заклади освіти, де вакциновано менше 80 % персоналу, будуть закриті на карантин”, – зазначив Полосков.

У списках по кожній громаді він помітив червоним кольором школи, де щеплено менше 80% освітян. Такі заклади є у кожній громаді, а в деяких, як видно зі списків ОДА, таких шкіл більше половини.

За даними ОДА, станом на 12 вересня на Закарпатті щеплено понад 50 % освітян. Найбільший відсоток щеплень у школах Великодобронської сільської (90,8 %), Тячівської міської (89,6 %) та Міжгірської селищної територіальних громад (89,5 %). Найгірша ситуація із вакцинованими освітянами у місті Хуст, Рахівському та Тячівському районах.

На Закарпатті утворили 64 територіальні громади, у них працює понад 600 закладів середньої освіти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: